about us, درباره صنعت عکاسی

مجموعه صنعت عکاسی متشکل از آگهی نامه تخصصی ، پایگاه اینترنتی ، اپلیکیشن و همچنین فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی با هدف ارتقاء و گسترش ‏اطلاع رسانی تخصصی عکاسی ایران (تبلیغاتی - آموزشی) از سال 1389 فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.
از مجموعه فعالیت های صنعت عکاسی میتوان به تولید محتوا تخصصی عکاسی به زبان فارسی - معرفی برترین شرکت ها، فروشگاه ها و آموزشگاه ها - اطلاع رسانی نمایشگاه، رویداد و اخبار مرتبط با عکاسی نام برد که باعث گردیده از جایگاه ویژه‌ای در میان جامعه عکاسی ایران، دانشجویان هنر و عکاسی و شرکت های معتبر این صنف برخوردار گردد.
شما میتوانید انتقادات و پیشنهادات خود را مستقیما با مدیر مجموعه به آدرس ایمیل sanateakkasi@gmail.com در میان بگذارید و ما را در پیشبرد اهدافمان همراهی فرمایید.

محصول، خدمات، آموزشگاه و آتلیه خود را از طریق گسترده ترین مجموعه تبلیغاتی صنعت عکاسی به گوش مخاطبین خود برسانید شما میتوانید برای اطلاع از شرایط تبلیغات در آگهی نامه، اپلیکیشن، سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام صنعت عکاسی و همچنین برای اطلاع از پکیجهای ویژه هر ماه همراه با تخفیفات ویژه، از طریق بخش تماس با ما و یا آیدی تلگرام akkasiadmin در ارتباط باشید.
به امید اینکه بتوانیم گامی مثبت در راستای رونق کسب و کار شما برداریم.
بخش تبلیغات مجموعه صنعت عکاسی

ارتبـــاط بـــا مـــا ارتباط با ما در تلگرام

دانلود اپلیکیشن
تلگرام صنعت عکاسی
خیریه باز باران