دوربین جدید 360 درجه Garmin


دوربین جدید 360 درجه Garmin

گارمین نوع جدیدی از دوربین کامپکت را معرفی کرده است که نه تنها تصاویر جاده ای را در جلوی شما ضبط می کند ، بلکه داخل خودرو را نیز فیلمبرداری می کند. این دوربین دارای دو لنز با زاویه دید عریض است که هر کدام دارای زاویه دید 180 درجه هستند. یکی از این دوربین‌ها در قسمت جلویی و دیگری در قسمت پشتی، که با عث میشود نمای کاملاً 360 درجه از آنچه اتفاق می افتد را ضبط نمایید. خواه شما رانندگی کنید ، یا برای شب در پارک هستید.

دوربین جلویی برای ضبط جاده از کیفیت 1440p high-definition استفاده مینمایید و دوربین پشتی از لنز دارای قابلیت دید در شب با استفاده از فناوری NIghGlo استفاده مینمایید تا تمام تعامل راننده و سرنشین را حتی در تاریکی ضبط کند.

فیلم های هر دو دوربین را می توان از طریق برنامه تلفن هوشمند Garmin Drive همگام سازی، مدیریت و پخش کرد. همچنین امکان کنترل صدای صوتی را در اختیار کاربر قرار می دهد و به کاربر این امکان را می دهد تا فیلم یا تصاویر را ذخیره کند و صدا را در داخل وسیله نقلیه فعال یا غیر فعال کند و GPS داخلی آن، به طور خودکار موقعیت مکانی وسیله نقلیه را ثبت می کند تا در زمان وقوع و وقایع به شما کمک کند.

در حال حاضر این دوربین با قیمت 299 دلار به فروش میرسد.

ترجمه اختصاصی صنعت عکاسی

لیست کامل رویدادها
دانلود اپلیکیشن
تلگرام صنعت عکاسی
خیریه باز باران
جدیدترینآخرین شماره آگهی نامه تخصصی صنعت عکاسی هشتاد و پنجم
رنگ سیستم
نوین تجارت پارسیان
دیدفراز