هفدهمین نمایشگاه بین المللی DIF تهران


هفدهمین نمایشگاه بین المللی DIF تهران

هفدهمین نمايشگاه بین المللی تخصصی دوربين های دیجیتال، هنر عکاسی و تصویر برداری سمعی و بصری و تجهيزات وابسته DIF 2019

حال که تصوير به جزئی بسيار مهم از تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات تبديل شده اين مسئله نيز اهميتي روزافزون يافته است. ديگرحتی نمي توان تصور کرد که انتقال اطلاعات بدون بهره گيری ازتصاوير صورت پذيرد. تکنولوژي تصاوير ديجيتال چنان فراگير شده که مردمي را که در شاهراه های مختلف زندگی قدم می زنند به هم نزديک کرده است . از همه مهمتر اينکه تصاوير امروزه به نحو فزاينده اي براي تفريح و سرگرمي مورد استفاده قرارمي گيرند و اين باعث شده که انبوهی از مصرف کنندگان مشتاق به وجود بيايند.

صنايع عکاسی و تصوير برداری و تجهيزات سمعی و بصری با توجه به گستردگی نيازهای خانواده ها و جمعيت جوان کشور و تنوع محصولات و تاثير رفاه نسبی اين وسايل در زندگی انسان معاصر، از جايگاه و اهميت ويژه ای برخوردار است. اين صنايع در D.I.F- IRAN 2019 با نمايش طيف وسيعتری از محصولات و خدمات بازتاب پيدا خواهد کرد.

این نمایشگاه، محل نمايش آخرين نوآوريها و دستاوردها در زمينه های دوربين های عکاسی و تصويربرداری آماتور و حرفه ای ، قطعات و لوازم انواع دوربين ، آخرين تکنولوژی لوازم فيلم سازی ، تصويربرداری و نورپردازی و نرم افزارهای مربوطه ، انتقال اطلاعات ، تکنولوژی سمعی بصری ، خدمات و تجهيزات لابراتوار ، سيستم های کنترل ، تجهيزات عکسبرداری و تصويربرداری متحرک ، تجهيزات استوديو های عکاسی ، چاپ عکس در قطعات بزرگ و ماشين آلات چاپ عکس و .... می باشد .

ازديدکنندگان از اين جشنواره می توانند با دريافت آموزش های علمی و عملی رايگان در کلاسهای آموزش تخصصی عکاسی ، سمينارهای تخصصی ، کارگاههای آموزشی جهت آماتورها مشارکت نموده و از برنامه های جنبی اين جشنواره شامل ارائه خدمات آموزشی و تعمير و سرويس رايگان انواع دوربين عکاسی و تصويربرداری بهره مند گردند .

21 الی 24 خرداد ماه 1398
ساعت بازدید 11 الی 19
تهران، بزرگراه چمران، مجتمع نمایشگاهی شهر

لیست کامل رویدادها
دانلود اپلیکیشن
تلگرام صنعت عکاسی
خیریه باز باران
جدیدترینآخرین شماره آگهی نامه تخصصی صنعت عکاسی هشتاد و پنجم
نوین تجارت پارسیان
دیدفراز
رنگ سیستم